Jesteś tutaj: Start / Senat

Senat

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Skład Senatu
Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu
w kadencji 2015 – 2019

kadencja przedłużona do dnia 31 sierpnia 2020 roku, na podstawie art. 232 ust. 2 ustawy Przepisy wprowadzające ustawę Prawo o szkolnictwie wyższym  i nauce (Dz.U.2018, poz. 1669)

dr hab. inż. arch. Ewa Stachura – Rektor

dr inż. arch. Joanna Sokołowska-Moskwiak – Dyrektor Instytutu Architektury
dr inż. Tomasz Czyszpak  - Dyrektor Instytutu Techniki
dr Gabriela Kryk - Dyrektor Instytutu Studiów Edukacyjnych
dr Dariusz Chojecki – Dyrektor Instytutu Studiów Społecznych
dr Monika Porwoł - Przedstawiciel Instytutu Neofilologii
dr Zbigniew Wieczorek - Przedstawiciel Instytutu Studiów Społecznych

dr Danuta Nowosielska-Swadźba - Przedstawiciel Instytutu Kultury Fizycznej i Zdrowia

dr Urszula Kalicińska - Przedstawiciel Instytutu Studiów Edukacyjnych

dr inż.arch.Beata Kuc-Słuszniak - Przedstawiciel Instytutu Architektury

dr inż. Małgorzata Kuchta - Przedstawiciel Instytutu Techniki

dr Alina Zimna - Przedstawiciel Instytutu Neofilologii,

dr Agnieszka Kosmol-Żok  - Przedstawiciel Instytutu Kultury Fizycznej i Zdrowia

mgr inż. Jacek Pierzga - Przedstawiciel pracowników niebędących nauczycielami akademickimi
mgr  Joanna Russok - Przedstawiciel pracowników niebędących nauczycielami akademickimi
mgr inż. Krzysztof Fedyn - Przedstawiciel pracowników niebędących nauczycielami akademickimi

STUDENCI:

Justyna Tworek- Przewodniczący Rady Mieszkańców Domu Studenta, przedstawiciel studentów

Oliwia Mutwil- Przedstawiciel studentów

Joanna Mika - Przedstawiciel studentów

Szymon Gonska - Przedstawiciel studentów

Oliwia Warzecha - Przedstawiciel studentów

Mateusz Cieślik - Przedstawiciel studentów

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:PWSZ w Raciborzu
Data utworzenia:2015-06-01
Data publikacji:2015-06-01
Osoba sporządzająca dokument:Rektor
Osoba wprowadzająca dokument:mgr inż. Jacek Pierzga
Liczba odwiedzin:27746

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2020-06-29 19:28:46mgr inż. Jacek PierzgaaktualizacjaSenat
2020-03-04 11:07:19mgr inż. Jacek PierzgaaktualizacjaSenat
2019-11-27 07:50:34mgr inż. Jacek PierzgaaktualizacjaSenat
2019-11-25 09:54:25mgr inż. Jacek PierzgaaktualizacjaSenat
2019-11-23 10:45:33mgr inż. Jacek PierzgaaktualizacjaSenat
2019-11-23 10:44:39mgr inż. Jacek PierzgaaktualizacjaSenat
2019-10-17 10:17:10mgr inż. Jacek PierzgaaktualizacjaSenat
2019-10-04 09:09:56mgr inż. Jacek PierzgaaktualizacjaSenat
2019-07-05 09:51:14mgr inż. Jacek PierzgaaktualizacjaSenat
2019-04-15 11:42:59mgr inż. Jacek PierzgaaktualizacjaSenat
2019-04-04 15:00:46mgr inż. Jacek PierzgaaktualizacjaSenat
2019-04-04 14:59:35mgr inż. Jacek PierzgaaktualizacjaSenat
2019-02-08 13:14:23mgr inż. Jacek PierzgaaktualizacjaSenat
2018-10-01 13:02:57mgr inż. Jacek PierzgaaktualizacjaSenat
2018-06-29 09:53:21mgr inż. Jacek PierzgaaktualizacjaSenat
2018-06-29 09:52:01mgr inż. Jacek PierzgaaktualizacjaSenat
2018-05-04 10:58:54mgr inż. Jacek PierzgaaktualizacjaSenat
2018-05-04 10:57:41mgr inż. Jacek PierzgaaktualizacjaSenat
2017-03-10 11:35:59mgr inż. Jacek PierzgaaktualizacjaSenat
2016-01-04 15:11:09mgr inż. Jacek PierzgaAktualizacjaSenat
2016-01-04 15:10:09mgr inż. Jacek PierzgaAktualizacjaSenat
2015-10-15 11:19:18mgr inż. Jacek PierzgaAktualizacjaSenat